o nás

Naša očná optika pôsobí na optickom trhu už 25 rokov. Zameriavame sa na vyhotovenie kvalitných produktov a poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti očnej optiky. Neustále sa vzdelávame a venujeme problematike v oblasti zraku. Zaobstaráme vám kompletnú starostlivosť o Váš zrak. Disponujeme kompletným strojovým vybavením, ktoré slúži na vyšetrenie zrakovej ostrosti a presné vyhotovenie dioptrických a slnečných okuliarov. U nás Vám poskytneme vždy individuálny prístup ktorý vedie k Vašej spokojnosti. Záručný a po záručný servis je u nás samozrejmosťou. Radi Vás uvítame v našej priateľskej Optike M.

naše produkty

Slnečné okuliare

Všetci vieme, že dlhodobý pobyt na slnku môže poškodiť pokožku. Ale vieme aj to, že naše oči sú rovnako náchylné na poškodenie UV žiarením ako naša pokožka? Slnečné okuliare s kvalitnými filtrami sú tou správnou voľbou na ochranu našich očí.

Okuliarové rámy

Vybrať si z bohatej ponuky okuliarových rámov je dnes naozaj náročné. Odborný personál Vám pomôže pri výbere toho správneho rámika, ktorý bude splňať nielen zdravotnú, ochrannú ale v dnešnej dobe veľmi dôležitú estetickú funkciu.

Kontaktné šošovky

Súčasné kontaktné šošovky sú modernou alternatívou korekcie zraku. Sú pohodlné pri nosení, ľahko sa s nimi manipuluje a pozitívne zmenili život už milionom svojich nositeľov. Skúste to s kontaktnými šošovkami získate väčšiu slobodu.

naše služby

Vyšetrenie

  1. úvodný pohovor - klienta a optometristu, zistenie návykov klienta, akú prácu vykonáva, a zistenie účelu využitia okuliarov - práca na PC, šport, hobby
  2. zhodnotenie zdravotného stavu - predného segmentu oka pomocou štrbinovej lampy
  3. analýza problému - refrakčného nedostatku oka prístrojové meranie autorefraktometrom
  4. akomodácia - zistenie schopnosti oka preostrovať na rôzne vzdialenosti
  5. vykonanie dalších testov - na zistenie zrakovej ostrosti
  6. kontrola binokulárneho videnia - schopnosť videnia oboma očami súčastne
  7. konzultácia - k návrhu okuliarových alebo kontaktných šošoviek, na základe vašej refrakcie
  8. centrácia vašich konkrétnych parametrov pred zhotovením okuliarov

Aplikácia kontaktných šošoviek

Pred aplikáciou kontaktných šošoviek sa vykoná refrakcia (meranie zraku), zistí sa zakrivenie rohovky, priemer rohovky, urobí sa prehliadka predného segmentu oka a vyberie sa najvhodnejší typ kontaktnej šošovky pre klienta. Každému klientovi poskytneme ponaučenie a zaškolíme ho správnej manipulácii s kontaktnými šošovkami

Oprava okuliarov a servis

Naše služby zahrnaju nadštandardný zaručný aj pozaručný servis vašich okuliarov snažíme sa vyriešiť váš problém s okuliarmi v čo najkratšom čase. Samozrejmostou je čistenie ultrazvukom, výmena skrutiek,sedielok,koncoviek,silonu letovanie kovových ramov, lepenie plastových ramov, vyvrtanie skrutky.

Odborné poradenstvo

V našej očnej optike Vám podáme komplexné informácie a poskytne odborné poradenstvo pri výbere dioptrických rámov, okuliarových šošoviek, kontaktných šošoviek, slnečných športových detských okuliarov a ďalších optických pomôcok, a správnych povrchových úprav. Odborne poradíme pri výbere detských okuliarových rámov a optimálneho druhu šošoviek pre Vaše deti

Kontakt

Ak máte niake otázky tak nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme na každú Vašu otázku.